יובל ברכה

על המשרד

משרדנו מתמחה במניעה, בטיפול ובפתרון משברים וסכסוכים כלכליים ועסקיים, בכל ההיבטים המשפטיים הנלווים להם, תוך מיקוד בתחום הנדל"ן., על כל היבטיו
עו"ד יובל ברכה, העומד בראש המשרד, הינו בעל תואר שני במנהל עסקים, בעל תעודת מגשר והינו משמש כבורר וכן כקובל מטעם לשכת עורכי הדין וכממלא מקום חבר בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין. עו"ד ברכה הינו בעל ניסיון רב בתחום המשפט העסקי ובייצוג חברות ועסקים בערכאות השונות ומשמש גם כיו"ר בועדת מיזוגים ורכישות במחוז המרכז של לשכת עורכי הדין בישראל.
את ניסיונו המקצועי העשיר רכש עו"ד ברכה באחד ממשרדי עורכי הדין המובילים, שם שימש בין היתר כמנהל מחלקת הנדל"ן.

עו"ד ברכה הינו בעל ניסיון רב בייצוג משקיעים מישראל ומחו"ל בעסקות מקרקעין ו/או בעסקאות מסחריות אחרות, תוך שמירה והגנה על זכויותיהם.

לקוחות המשרד

משרדנו מעניק ללקוחות המשרד שירותים משפטיים אישיים, מקיפים ומחבקים המבוססים על הבנה עמוקה של התחומים המשפטיים והעסקיים של ההתקשרות המשפטית או הסכסוך הרלוונטי, תוך מתן מגוון פתרונות למקרה הרלוונטי, במטרה להעצים ולמקסם את אינטרסיו של הלקוח.
כמי שנמנים על בוגרי הפירמות הגדולות וכמי ששימשו כמנהלי מחלקות בהן, יודע משרדנו לספק את שירותיו האיכותיים, ללקוחות קטנים ובינוניים כגדולים, ברמת השירות והידע המשפטי אותם תרים אותם לקוחות במשרדים האיכותיים.

משרד עורך דין יובל ברכה
מבין לקוחותינו

www.webmeup.co.il אתר תדמית לעסק